29.04.1987

Liepājas lidostā 3. maijā notiks aviācijas sporta svētki. Savu meistarību skatītājiem demonstrēs Rīgas un Liepājas aviācijas sporta klubu lidotāji, izpletņu lēcēji un planieristi, kā arī Liepājas un Kuldīgas avio 
modelisti. 

No planieristiem ievērības cienīgs būs pasaules un PSRS rekordistes, starptautiskās klases sporta meistares Dainas Vilnes un PSRS rekordistes, sporta meistares Tatjanas Kuzminas lidojums. Abas šīs sportistes pārstāv J. Gagarina Liepājas aviācijas sporta klubu. Viņu un citu planieristu izpildījumā ska tītāji varēs vērot sarežģītus elementus, kurus izpildīs ar dažādu veidu planieriem, lidojot gan atsevišķi, gan diviem un trijiem planieriem reizē.

Ar izpildījumu precizitāti, izpletņu daudzveidību un krāsainību sevišķi pievilcīga programmas daļa neapšaubāmi būs sarežģīti lēcieni Rīgas un Liepājas izpletņu lēcēju izpildījumā.

PSRS sporta meistari Igors Kuravins, Ādolfs Lazarjonoks, Vasilijs Karpenko no Liepājas un citi aviomodelisti demonstrēs dažādus (ari ar radio vadāmus) lidmašīnu un planieru modeļus, notiks lidmodeļu «gaisa kauja».

No pulksten 11 Liepājas lidostā darbosies aviācijas sporta
tehnikas izstāde.

Lai liepājniekiem būtu ērtāk nokļūt Lidostā, papildus tiks organizēti – otrā maršruta autobusu reisi. Svētku laikā darbosies bufetes. Pārdošanā būs pārtikas un rūpniecības preces.

M. MARKOVS,

DOSAAF Liepājas pilsētas komitejas priekšsēdētājs

Comments are closed.