Sieviešu dienas priekšvakarā mūsu korespondenti lūdza vairākas liepājnieces atbildēt uz diviem jautājumiem:

1. Kāds notikums visas sabiedrības, mūsu pilsētas, jūsu personīgajā dzīvē pēdējā Laikā visvairāk jūs iepriecinājis, gandarījis, kas sarūgtinājis?

2. Kādu jūs vēlētos redzēt ideālu vīrieti liepājnieku?

(Atbild Daina Vilne kā viena no 5 liepājniecēm)

1. Bez šaubām, par vissvarīgāko mūsu zemes, kā arī visas pasaules dzīvē uzskatu panākumus, kas, pateicoties mūsu valsts vadītāja pūlēm, gūti cīņā par miera nostiprināšanu. 

Kā nekā miers ir visa pamatu pamats. Kaut vai tikko aizvadītās ziemas olimpiskās spēles. No vēstures zinām, ka divu pasaules karu dēļ svītra tika pārvilkta četrām olimpiādēm. 

Taču gribu atgriezties pie nupat aizvadītajām, kuras sev personiski uzskatu kā vienu no pēdējā laika aizraujošākajiem notikumiem. Kā jau sportiste, pie teleekrāna dzīvoju līdzi  notikumiem gan bobsleja, gan slēpošanas un slaloma trasēs, gan hokejā un daiļslidošanā. Jāatzīstas, tādus satraukuma brīžus sen nebiju pārdzīvojusi. Kad pati cīnies mākoņu trasēs, tad jau drebulis paliek kaut kur tālu uz zemes pirms kārtējā starta lidlaukā. Diemžēl vasaras olimpiādei līdzdzīvot pie televizora diez vai iznāks gan jau kaut kur būs jālido.

Tāpat jāteic «diemžēl», ka planierismu olimpiskajās spēlēs paredzēts iekļaut tikai 2000. gadā pēc tam, kad 1996. gada olimpiādē būs notikuši planieristu paraugstartl.

Tagad papilnam varu izbaudīt sievietes mātes laimi. Prieks, ka Gunita viņai jau deviņi gadiņi aug dūšīgi, labi mācās un arī aizraujas ar sportu. Viņas hobijs basketbols. Bet pienāks lidsezona, un tad pavisam reti būs mūsu tikšanās brīži. Un paldies dievam, ka viņai ir tāda Omīte un Opītis, kas rakstāmi ar lielo burtu Liepājas spārnotā kluba  pamatlicējs Edvīns Vilnis ar dzīves biedri Veltu. 

Kas sarūgtina? Sevišķi ja.u tas, ka aizvien mazāk paliek jauniešu, kas aizraujas ar brīnišķīgo planierisma sportu. It īpaši tas sakāms par maniem jaunajiem Liepājas tautiešiem. 

2. Vīrišķīgu. Godprātīgu. Tādu, kas nelidinājas pa mākoņiem (pārnestā nozīmē, protams). 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>